PTCCL05H900EBC
Mfr.Part #
PTCCL05H900EBC
Datasheet
PTCCL05H900EBC
Stock
648
Current - Hold (Ih) (Max) :
90 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Ratings :
Resistance - 25°C (Typ) :
Voltage - Max :
60V